Opinie klientów o naszej pracy

AUTOR: qwaszs

Marka/model samochodu: VW Lupo3L


Na razie to jedyny mechanik, który nie boi się VW lupo 3L. Do tej pory zrobił: wybierak skrzyni biegów, sprzęgło, siłownik sprzęgła, Regeneracja skrzyni biegów była na zewnątrz, ale póki co, poskładane jest dobrze.

AUTOR: Kinga

Marka/model samochodu: Mercedes A klasa


Świetny warsztat. Jako jedni z niewielu informują na bieżąco o ewentualnych dodatkowych kosztach jakie będą ponoszone w związku z naprawą i zawsze jest telefon, czy akceptuję i czy robimy to i to. Zawsze jest folia ochronna na siedzeniu kierowcy, stare części do zobaczenia ( i przy okazji tłumaczenie dokładnie co było uszkodzone). Polecam wszystkim. Lepiej zapłacić trochę więcej i mieć spokój, a nie robić po kosztach i się denerwować.

AUTOR: Przemek

Marka/model samochodu: Seat Leon 1.6


Najlepszy warsztat z jakim dotychczas miałem okazję współpracować. Przeszedłem przez jedną z największych napraw jaka może mieć miejsce w samochodzie - remont silnika. Rozważana była również wymiana silnika, ale po przedstawieniu przez Pana Łukasza za i przeciw takiego rozwiązania i bezowocnych poszukiwaniach używanego silnika w dobrym stanie zdecydowałem się na remont. Była to bardzo dobra decyzja. Byłem informowany na bieżąco o kolejnych etapach naprawy, a ostateczny koszt był w zasadzie identyczny jak przedstawiony na wstępie (co przy remoncie silnika nie zawsze jest tak oczywiste). Od tej pory silnik pracuje wzorowo, a ja serwisuje swoje auto wyłącznie w Auto Serwis LUK. Gorąco polecam!

AUTOR: Łukasz

Marka/model samochodu: Seat Toledo


Zdecydowanie polecam ten auto serwis. Kontakt z klientem na wysokim poziomie. Bardzo duża wiedza, precyzyjne określanie kosztów i czasu wykonania naprawy. Jak do tej pory najbardziej profesjonalny serwis z jakim współpracowałem. W trakcie naprawy zostałem poinformowany co poprzedni mechanik "zmalował", jakie są ew. rozwiązania i koszty. Podczas naprawy zwracana jest uwaga na el. które już nadają się do wymiany, konsultacja z klientem i ew. wymiana. Dobre ceny części! Polecam

AUTOR: Tomek Z.

Marka/model samochodu: audi a3 1.9 tdi


Trafiłem do LUK przez ten portal. Potrzebowałem wymienić ślizgające sprzęgło w mojej audi. Na miejscu dowiedziałem się o wszystkich kosztach przed naprawą , wspólnie z mechanikiem wybraliśmy sprzęgło (bo do wyboru były rożnych firm ) i dowiedziałem się, co najważniejsze, że w przypadku jak dojdzie coś jeszcze do wymiany to dowiem się o tym przed faktem, a nie jak gdzie indziej już po. Generalnie usługa wykonana na wysokim poziomie, stare części do wglądu , auto oddane czyste, folia na fotelu kierowcy . Jak dla mnie warsztat na 5+

AUTOR: Necik

Marka/model samochodu: Opel Corsa B 1.4i


Po kilku nieudanych próbach odnalezienia mechanika godnego zaufania w Krakowie - udało się :) Trafiłam do LUK dzięki tej stronie i nie zawiodłam się. Wprawdzie była to tylko wymiana rozrządu, ale po poprzednich mechanikach byłam przygotowana na różne perypetie. Oczywiście polecam Panów z LUK dalej!

AUTOR: Kuba

Marka/model samochodu: Ford Fiesta 1.4 TDCI


W moim Fordzie z dziwnego powodu spaliny zaczęły przedostawać się do kabiny. Tą niepokojącą i groźną usterkę Pan Łukasz zdiagnozował w 5 minut. Jak zwykle w umówionym terminie zostawiłem samochód licząc, że rozbiórka i poskładanie silnika zajmie około 2-3 dni. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy Pan Łukasz zadzwonił popołudniem, że samochód będzie do odbioru przed zamknięciem warsztatu. Wszystko sprawnie i zgodnie z zapewnieniami, części wymienione, silnik wyczyszczony. Polecam Pana Łukasza każdemu, kto chce odzyskać wiarę w uczciwych mechaników samochodowych!

AUTOR: Paweł

Marka/model samochodu: Ford Focus C-max


Odkąd zmieniłem mechanika na LUK to złego słowa nie mogę powiedzieć. Panowie naprawdę znają się na tym co robią i robią to starannie. Zaletą jest to, że jeżeli przy okazji serwisu/naprawy natrafią na inną usterkę to informują klienta o niej. Jeżeli ten zdecyduje o naprawie to robią to przy jednej wizycie. Naprawiałem i nich wtryski, przewody, rury dolotowe, wymianę płynów ustrojowych, filtrów i ostatnio żarówek. Panowie dziękuję, tak trzymać. POLECAM.

AUTOR: Michał S.

Marka/model samochodu: Audi A4


Nie ma naciągania i mydlenia oczu.Wszystko konkretnie i sprawnie. Moje samochody będę już serwisował tylko u Łukasza.

AUTOR: Aleksandra

Marka/model samochodu: VW Golf


Z czystym sumieniem polecam zakład Pana Łukasza. Usterka została wykryta bardzo szybko, autko naprawione w ciągu jednego dnia.

AUTOR: Magdalena

Marka/model samochodu: Volvo c30


Do warsztatu trafiłam przez rekomendacje, usterka w moim samochodzie dotyczyła utraty mocy podczas jazdy, volvo c30 1.6. Z usterka byłam u dwóch mechaników (Krakow i Swoszowice), a także diagnozowany w Aso. Żadna z napraw nie usunęła usterki. PDo zakładu Pana Łukasza trafiłam z polecenia. Jest jedynym kompetentnym mechanikiem jakiego znam, zdiagnozowal usterkę w układzie paliwowym i naprawił samochod w przeciągu kilku dni konsultując ze mną koszt części i proces naprawy w bardzo rzetelny i uczciwy sposób. Serwisuje moje volvo tylko u Pana Łukasza, zakład jest prowadzony profesjonalnie, zawsze mam zabezpieczone fotele podczas naprawy, kontakt z serwisem na piątkę, uczciwy i profesjonalny mechanik. Polecam!

AUTOR: KolejnyRazZadowolony

Marka/model samochodu: Saab 93 SS


Wymiana tarczy i klocków hamulcowych z przodu przeprowadzona nadzwyczaj sprawnie. Pan "Luk" ;) pomógł znaleźć satysfakcjonujący kompromis pomiędzy ceną i jakością zamawianych podzespołów. Wszystko działa jak należy. Warsztat godny zaufania i jeden z nielicznych, który nie boi się Saabów. Polecam.